Triobet Pokeris

triobet pokeris

 

TrioBet turi didelę pokerio žaidimų įvairovę ir daugybę reguliariai svetainę lankančių žaidėjų.
Pokerio kambariai ir programinė įranga nesiūlo nieko ypatingo, kaip ir kituose pokerio kambariuose galite žaisti daugiau nei prie vieno stalo tuo pačiu metu, galite keisti langelių dydį bei kitas internetinio pokerio ypatybes, bet Triobet orientuojasi į pradedančiuosius internetinio pokerio žaidėjus:

Triobet yra ta vieta, kur pradedantieji gali jaustis kaip namie.
Triobet sukūrė gera aplinką būtent jiems. Pavyzdžiui, yra stalų prie kurių gali lošti tik pradedantys. Tai yra geriausias būdas pradedantiesiems tobulinti savo įgūdžius, kad vėliau galėtų žaisti prieš labiau patyrusius žaidėjus.
TrioBet, kaip ir daugelis kitų vietų, turi “BadBeat progressive jackpot” (nesėkmingo pralaimėjimo progrsyvinį aukso puodą) - žaidėjas laimi didelę pinigų sumą, jei pralaimi su keturiais aštuonetais ar geresne ranka prieš ką nors su dar stipresne ranka. Taip pat kiti žmonės sėdintys prie to pačio stalo gauna mažą šio prizo dalį.
(Pavyzdžiui, jei vienas žaidėjas prie stalo gauna ranką su keturiais aštuonetais ir pralaimi kitam žaidėjui, kuris turi ranką su keturiais tūzais, žaidėjas su keturiais aštuonetais laimės pagrindinį prizą)

Triobet Žvejo Iššūkis – 2015 Vasaris

Triobet Žvejo Iššūkis – 2015 Vasaris

Populiariausias gyvas Pokerio Turnyras Lietuvoje – Triobet Žvejo iššūkis grįžta 2015 Vasarį!


Triobet taip pat yra patrauklus ir profesionaliem pokerio žaidėjams, kurie gyvena iš savo pokerio laimėjimų, nes prie stalų yra ir daug žmonių pernelyg pasikliaujančių savo sekme, kas veda į daug žemesnį žaidimo lygį prie stalų (ir todėl lengviau išlošti pinigų).
Triobet yra taip pat gan populiarus dėl to, kad siūlo iki 2000 eurų priėmimo bonusą vien dėl 50 eurų pradinės įmokos.
Kaip ir daug kitų pokerio kambarių, TrioBet siūlo savo žaidėjams sudalyvauti ir laimėti vietą EPT (Europos Pokerio Ture) bei kituose dideliuose pokerio turnyruose.
TrioBet taip pat turi VIP programa, kuri leidžia prieiti prie specialių turnyrų ir dovanų.

triobet pokeris

triobet pokeris

triobet pokeris