Partypoker

partypoker pokeris

PartyPoker anksčiau buvo didžiausias internetinio pokerio kambarys žaidėjų kiekio požiūriu, bet kai jie uždraudė žaidėjams iš JAV lošti jų kambariuose, nukrito į garbingą trečią vietą ir vis dar yra priešaky daugelio kitų pokerio kambarių, kurie priima ir žaidėjus iš JAV.

PartyPoker turi daug priėmimo bonusų, papildymo(reload) bonusų ir retkarčiais taip pat įnešimo nereikalaujančių bonusų, kurie sutraukia daugybę naujų žaidėjų prie stalų.

PartyPoker yra vienas iš naujoviškiausių internetinio pokerio kambarių. Jie pristatė daugybę naujoviškų ypatybių internetinio pokerio pasauliui. Viena iš jų yra daugelio stalų sit-and-go turnyrai, kurie buvo pirmieji pasiūlę “žingsnių” turnyrus ir “susišaudymo” turnyrus.


Be daugybės įdomių turnyrų formatų, jie turi sąrašą kassavaitinių turnyru pavadinimu “Sunday 300.000 Guaranteed”, kuris turėtų būti patrauklus visiems turnyro žaidėjams. Kai kalbama apie “cash” žaidimus, PartyPoker nelabai išsiskyria iš kitų, tačiau jie gali pasiūlyti specialus stalus naujokams išbandyti savo įgūdžius prieš sėdant prie stalų su labiau patyrusiais žaidėjais.

PartyPoker yra laikomas daugelio ne iš JAV esančių žaidėjų pirmuoju pasirinkimu ir jei jūs dar neišbandėte PartyPoker, tai jums rekomenduojame tai padaryti, jūs galite būti maloniai nustebintas, kiek jums gali pasiūlyti internetinis pokerio kambarys.

Į išsiėmimo ir įnešimo pasirinkimus įeina Maestro, Visa, laidinis pervedimas, MoneyBookers ir Neteller.

party pokeris