Fulltilt Pokeris

fulltilt pokeris

FullTilt pradėjo savo veiklą 2004 ir labai sparčiai išpopuliarėjo pokerio žaidėjų tarpe. Piko valandomis FullTilt’e yra apie 60000 žaidžiančių turynyrus ir 10000 žaidžiančių “cash” žaidimus, tai padaro FullTilt’ą antru pasaulyje pokerio kambariu pagal didumą.

Daugelis įžymių pokerio žaidėjų gali būti ten pamatyti. Daug profesionalių žaidėjų žaidžia FullTilt’e, ir jų uždarbis jame dažniausiai yra daug mažesnis lyginant su kitais mažiau žinomais pokerio kambariais.

Programinė įranga yra stabili, kaip ir pridera tokiam dideliam pokerio kambariui kaip FullTilt. FullTilt jau ilgą laiką siūlo žaidėjams $600 / 100% priėmimo bonusą, tai reiškia, kad įnešus įmoką iki $600 į jūsų FullTilt sąskaitą, pokerio kambarys sumokės 100% atitikmenį jūsų įnašui kaip bonusą. (Pavyzdžiui: jei įnešite $100, FullTilt irgi sumokės $100 į jūsų sąskaitą po to kai išpildysite iškeltus reikalavimus).


Full Tilt taipogi siūlo 50% reload bonus kas kelis mėnesius.

Kaip ir daugelyje pokerio kambarių, FullTilt turi savo lojalumo programą ir taškų sistemą, žaidėjai renka taškus ir gali juos išsikeisti į skirtingus dalykus, kaip užsiregistravimą į turnyrus, reikalaujančius mokesčio arba taškai gali būti iškeičiami į pinigus.

Deja, nėra jokio iškartinio  (live) aptarnavimo, bet klientų aptarnavimas gali būti pasiektas el. laišku per 24h.

full tilt pokeris

full tilt pokeris

full tilt pokeris